Porady on-line

Zapraszam do skorzystania z usługi prawnej świadczonej przez naszą kancelarię w formie porad prawnych online. Usługa adresowana jest do wszystkich tych osób, które potrzebują skorzystać z pomocy prawnej, bez konieczności odbycia wizyty w siedzibie kancelarii prawnej.

Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić cenny czas Klientów kancelarii. Wystarczy tylko dostęp do internetu. Aby to zrobić należy uzupełnić poniższy formularz zgodnie z następującymi krokami.

 

1. Proszę wypełnić poniższy Formularz online wpisując swoje dane: imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej i numer telefonu komórkowego, opisując problem prawny lub/i zadając pytania, a następnie proszę wysłać go na adres poczty elektronicznej Kancelarii, klikając na ikonę „Wyślij” znajdującą się tuż pod nim.

2. Kancelaria po otrzymaniu Formularza online wyceni usługę w oparciu o zawarte w nim informacje lub załączone do niego dokumenty i wyśle Państwu informację o cenie usługi i terminie jej realizacji na adres poczty elektronicznej podanej na Formularzu online.

3. Realizacja zlecenia nastąpi po zaksięgowania wpłaty na koncie naszej kancelarii.

Formularz porady on-line

Potrzebujesz porady prawnej?

© 2017 Amadeusz Małysza         wykonanie eball